Meist

Kambja hoiu-laenuühistu on rahaasutus, mis hoolitseb Sinu rahaasjade eest. Astudes ühistu liikmeks saad hakata meie juures raha hoiustama või meilt raha laenama. Me oleme ellu kutsutud Sinu jaoks – ühistu liikmed on samal ajal ka ühistu omanikud.

Meie eesmärk ei ole kasumit teenida, seetõttu saame Sulle pakkuda soodsaid laene ja häid võimalusi hoiustamiseks. Me teeme keerulised asjad lihtsaks ja räägime esmalt kõik kenasti läbi. Sa ei suhtle suurpangaga, vaid inimestega, kelle hulka Sa ise kuulud. Meil ei pea iga liigutuse eest teenustasu maksma! Meie kuulame Sind, mõistame Sind ja püüame aidata.

Oleme makseasutus, mille üle teeb järelevalvet Finantsinspektsioon. Tohime pakkuda ka rahasiirde teenust, mis tähendab, et raha liigub maksjalt saajale ilma maksekontot avamata.

Kambja hoiu-laenuühistu asutati 1992. aasta oktoobris. Oleme üks vanimaid hoiu-laenuühistuid Eestis ja tegutsenud pea 30 aastat. Meie liikmeskond on kasvanud ligi 1 000-ni. Kuulume Eesti hoiu-laenuühistu liitu.

Meie roll kogukonnas

Laene on võetud põllumajandustehnika ja väetiste soetamiseks, eluaseme remondiks ja soetamiseks, ettevõtluse arendamiseks, õpingute jätkamiseks, tervishoiuteenuste soetamiseks, kodutehnika soetamiseks jne. 2001. aastast osutab hoiu-laenuühistu ka liikluskindlustusteenuseid.

Ühistul ei ole investoritest omanikke nagu pankadel, kelle esmahuvi on tingimata kasumit välja võtta. Ühistu peab majandusettevõttena enda kulud tuludega vähemasti tasa teenima.

Ühistu laenutegevuse tulu läheb eeskätt enda võimekuse parandamiseks, uute teenuste lisamiseks, hoiuintresside kasvatamiseks, laenuintresside alandamiseks jne. Me võime tunda heameelt selle üle, et oleme pälvinud rahva ja oma liikmete usalduse. Oma töös oleme järginud rahaasutuse head tava ning oleme võrreldavad teiste omalaadsete asutustega, kes kuuluvad Eesti Hoiu-Laenuühistute Liitu.

 

Tutvu Kambja Hoiu-Laenuühistu üldtingimustega

Kambja Hoiu-Laenuühistu veebilehe üldtingimused

Kambja Hoiu-Laenuühistu isikuandmete töötlemise põhimõtted

Astu Kambja Hoiu-Laenuühistu liikmeks