Laenud

Laenukalkulaator

Valige soovitud laenusumma

Valige soovitud periood

Laenusumma

Periood

kuud

Intress

1%

Krediidikulukuse määr

1%

Esimene tagasimakse alates: 40.80
alates

Hoiu-laenuühistu põhitegevus on hoiuste vastuvõtmine ja laenu andmine oma liikmetele.

Meie liikmetele on:

  • Laenuintress 10 - 18% aastas
  • Lepingutasu 1,5% laenusummalt, väikelaenude puhul 0 eurot
  • Laenusumma kuni 10 korda suurem tasutud osamaksust
  • Maksimaalne laenusumma 180 000 eurot
  • Laen hüpoteegi tagatisel kuni 10 aastat
  • Laen käenduse tagatisel kuni 5000 eurot
  • Kambja HLÜ arvutab intressi laenujäägilt mitte esialgselt laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb, seega mida kiiremini maksad laenu tagasi seda vähem pead maksma intresse
Tutvu maksegraafikuga Astu liikmeks

Laenud mida pakume:

Ärilaen

Pakume ettevõtetele ärilaenu investeeringute täide viimiseks või suuremate väljaminekute tarbeks kinnisvara (näiteks tööstushooned, bürooruumid, maakrunt, korter, maja, mets, põllumaa jne) hüpoteegi tagatisel. Lisatagatisena teeme koostööd ka Maaelu Edendamise SA-ga, kes pakub käendust väike ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Ärilaenu pakume ka Bulletgraafikuna (intressi tasutakse igakuiselt ja põhiosa tagastatakse perioodi lõpus viimase kuumaksega).

Ärilaen sobib hästi ka põllumajandus ettevõtetele.

Laenu saavad taotleda Eestis registreeritud ettevõtted, mille juhatuse liige või omanik on nõus andma laenu tagamiseks isikliku käenduse või mille omandis on vara, mida saab kasutada laenu tagatisena.

Intress alates 10% aastas.

Remondilaen

Remondilaenu abiga on sul võimalik osta uued materjalid ja tööriistad või soovikorral palgata eksperdid. Saad kasutada kodu või suvekodu korda tegemiseks. Remondilaenu on võimalik kasutada mööbli, kodutehnika või muu kodusisustuse uuendamiseks või välja vahetamiseks. Lisaks on võimalik remondilaenuga korrastada kodu ümbruse või aia või ehitada uus grillimaja, terass või kuur. Remondilaenu on võimalik võtta kinnisvara tagatisel intressiga alates 10% aastas laenu langevalt jäägilt.

Flippimislaen

Flippimislaen on spetsiaalne laenutoode, mis on mõeldud kinnisvarainvestoritele, kes soovivad osta, renoveerida ja müüa kinnisvara kiire kasumi teenimiseks.

Eelised:

  • Paindlikud tingimused: Laenuperiood ja tagasimaksmine vastavalt teie vajadustele.
  • Kiire protsess: Kiire laenuotsus ja väljamakse, et saaksite oma projekti kohe alustada.
  • Konkurentsivõimelised intressid: Soodsad intressimäärad, mis aitavad vähendada kulusid ja suurendada kasumit.

Flippimislaen on ideaalne kinnisvarainvestoritele ja arendajatele, kes soovivad renoveerida kinnisvara müügiks või üürile andmiseks.

Kodulaen

Kodulaenu abil on sul võimalik soetada soodsatel tingimustel endal päris oma kodu. Võta kodulaen ostetava kodu tagatisel. Kodulaenu on võimalik kasutada ka kodu ehitamiseks algusest peale. Pakume lihtsalt ja mugavalt ostetud kodule ka kindlustust koostöös oma kindlustuspartneriga IF kindlustus. Tule meie juurde kontsultatsioonile kodulaenu osas. Kodulaenu on võimalik võtta kinnisvara tagatisel intressiga alates 10% aastas laenu langevalt jäägilt.

Väikelaen

Väikelaenu on võimalik võtta erinevateks endale sobivateks otstarveteks. Olgu see mõne hobi rahastamiseks, ootamatute kulude katteks, enda harimiseks täiendkoolituste kaudu või ravikuludeks. Väikelaenuga saad katta ülikooli ajal elamise ja õppimisega seotud väljaminekud. Väikelaenupuhul ei ole kasutusotstarve piiratud. Väikelaenu on võimalik võtta kinnisvara tagatisel intressiga alates 10% aastas laenu langevalt jäägilt.

Mis on laenuraha hind?

Meie intress on 10 - 18% aastas. See tähendab, et kui laenad 1000 eurot, 1 aastaks, intressiga 17,40%, pead tagasi maksma 1094,25 eurot. Lisaks on vaja maksta lepingutasu, mis 1000-eurose väikelaenu puhul on 0 eurot. Näidatud tingimuste puhul on kulu laenuvõtmise juures ehk krediidi kulukuse määr 18,86%.

Sinu intressimaksed sõltuvad laenu tagasimaksetest. Mida kiiremini ja suuremas summas laenu tagasi maksad, seda väiksem on Sinu laenuvõtmise kulu. Ja ei mingeid lisatasusid – puhas kasu Sinule!

Meie laenuintress sõltub Eesti Panga poolt sätestatud keskmisest krediidi kulukuse määrast, mis avaldatakse kaks korda aastas.

Laenukalkulaatori abil on Sinul endal võimalik välja valida täpselt vajalik ning jõukohale laenusumma. Laenukalkulaatori arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Kui palju Sa laenu saad?

Meilt saad laenu 10 korda nii palju, kui suur oli Su osamaksu summa. Kui maksid sisse 100 eurot, saad laenu maksimaalselt 1000 eurot.

Mida on veel selleks vaja, et laenu saada?

Vaja on tagatist või käendust. Kuni 10-aastase tähtajaga laenu puhul võib tagatiseks olla näiteks kinnisvara, maa, mets. Sellele vormistame hüpoteegi.

Lühema tähtajaga laenude puhul, mille summa ei ületa 1000 eurot, piisab eraisiku käendusest. Käendus tähendab seda, et kui laenusaaja peaks ühistule võlgu jääma, kohustub käendaja laenu tasuma.

Laenu tagasimaksmine

Laenu on võimalik tagasi maksta graafiku alusel mis on võrdse suurusega põhiosades. Kui on soovi saame seda ka muuta ning teha laenugraafiku just Teile sobivaks.

Võrdsetes põhiosades maksete puhul jagame laenu põhiosa kõigi maksete vahel võrdselt, millele lisandub laenujäägilt arvestatud intress (mida suurem on laenujääk, seda suurem on intress). See tähendab, et igakuise laenumakse summa on alguses suurem ning väheneb laenu lõpptähtaja lähenedes.

Kui teil on võimalik lubada laenu tagasimakseperioodi algul endale suuremaid makseid, siis on kasulikum valida võrdsetes põhiosades maksetega graafik, sest sel viisil tasute kokkuvõttes vähem intressi.

Laenukalkulaatori abil on võimalik tutvuda esialgse laenugraafikuga.

Laenulepingu üldtingimused

 

Laenutaotluse vorm

Required
Required
Required
Required
Required
Required
mees_naine_mantel

Laural on hea meel, et korteri remont sai lõpuks valmis. Oma kodu ikkagi! Uues valges köögis on hoopis värskem ja kergem tunne.

Laenu taotlemine Kambja Hoiu-laenuühistust on väga lihtne! Ja kuna Laura isa on ühistus juba pikaajaline hoiustaja, siis jäävad ka Laura tasutud intressid perekonda.