Hoiused

Hoiuse kalkulaator

Teie poolt investeeritav summa

Hoiustamise periood

Investeeritav summa

Periood

aastat

Intress*

5%

Teenitud intressitulu*

40.80

* Vastavalt Tulumaksuseadusele rakendub hoiuseintressidele 20% tulumaks.

Kokku teenitud interssitulu: 40.80
Astu liikmeks

Sa soovid oma raha kindlasse kohta kasvama panna?

Tore! Tahame väga Sind aidata! Meie juures on hoiustamine lihtne ning soodsam kui suurpankades. Meie pikaajaline kogemus ja kindlalt paikapandud reeglid annavad Sulle kindluse, et raha meie juures säilib ja kasvab. On hea teada, et me oleme SA Hoiu-Laenuühistute Hoiuste Tagamise Fondi liige. Hoiustajale annab kindlustunde teadmine, et Kambja Hoiu-laenuühistu laenab raha välja ainult oma maksejõulistele liikmetele. Üle 95% laenudest on tagatud kinnisvarahüpoteegiga ning väiksemad laenud usaldusväärsete käendustega. Põhjalik laenuanalüüs tagab kaasatud hoiuste turvalisuse. 30 aastat turvalisi hoiuseid

Eelised

  • Tähtajaline hoius Kambja Hoiu-laenuühistus toob kõrgemat intressi, kui mistahes teises pangas.
  • Juriidiliste isikute hoiuste intressid ei ole maksustatud tulumaksuga.
  • Võimalus teenida lisatulu paigutades vabu rahalisi vahendeid hoiusesse tulusat intressi teenima.
  • 30aastat kogemust Sinu raha kasvatamises!


Meelerahuhoius

Meelerahuhoius annab inimesele hea võimaluse koguda sääste raskemate aegade või ootamatuste üle elamiseks. Meelerahuhoius annab turvatunde juhul, kui inimesel on ülalpeetavad (lapsed, hoolealused, abikaasa, vanemad, vanavanemad), laenud või muud finantskohustused, ebastabiilsed sissetulekud. Vastavalt igakuiste kulutuste suurusest ning inimesest sõltuvatest ülalpeetavatest võiks meelerahuhoius olla 6-12 kuu kulutused.

Meelerahuhoiusele pakume teiste hoiustega sama intressi. Lisaks pakume hoiustajale võimalust 2000 euro piires hoiust 3 tööpäevase etteteatamisega vähendada, ilma lisatasuta.

Tähtajaline hoius ja säästuhoius

Hoiuse puhul tuleb Sul esmalt otsustada, kas soovid tähtajalist hoiust või säästuhoiust. Tähtajalise hoiuse puhul määrad kindlaks, kui pikaks ajaks raha hoiule annad. Säästuhoiuse puhul paned lihtsalt raha kindlasse kohta kasvama ja saad hoiustatavat summat soovi korral pidevalt suurendada.

Tähtajaline hoius

Tähtajalise hoiuse intress on fikseeritud kogu hoiuse perioodiks, nii ei mõjuta kõikuvad intressimäärad kehtiva tähtajalise hoiuse tootlust. Hoiusetähtaja lõppedes kannab ühistu hoiustatud summa koos intressidega Teie poolt määratud arvelduskontole. Tähtajalise hoiuse perioodi jooksul ei ole võimalik teha täiendavaid sisse- ega väljamakseid.

Säästuhoius

Säästuhoius on paindlik võimalus raha kogumiseks ja kasvatamiseks. Säästuhoiusele saab raha kanda kogu hoiutähtaja jooksul ning seda on lihtne teha püsikorraldusega, määratud maksena või sularahas. Lisatud raha hakkab hoiusele laekumise päevast järgneval kuul intressi teenima.

Kellele sobib säästuhoius?

Sobib hästi kliendile, kellel ei ole kohe suurt summat hoiustada, aga kes soovib iga kuu raha kõrvale panna ning selle pealt intressitulu teenida. Kogumishoiusega võib koguda näiteks puhkusereisiks, pulmadeks, lapse huviringi jaoks või hoopis algkapitali investeerimiseks. Säästuhoius on hea võimalus kogumiseks. Kui Teil on näiteks aasta pärast plaanis mõni konkreetne väljaminek, saate hoiutähtaja jooksul säästuhoiusele raha juurde maksta.

Kui Teie väljaminekud on kuust kuusse samad ja iga kuu jääb üle enam-vähem ühesuurune summa, mida soovite hoiustada, soovitame Teil sõlmida püsikorralduse lepingu. Sellisel juhul kannab pank Teie poolt määratud kuupäeval soovitud summa säästuhoiusele.

Kui soovite sissemakseid teha enda valitud ajal, kasutage määratud makset. Salvestage säästuhoiuse konto andmed määratud makseks ning edaspidi säästate aega, sest makse tegemisel on maksekorraldus juba eeltäidetud. Soovi korral saate ülekantava summa suurust muuta.

Hoiuseleping

Sõlmime Sinuga hoiuselepingu ja Sina kannad hoiustatava summa meie kontole. On võimalik hoiustada ka ühe-, kaheaastaseks või koguni lausa kümneaastaseks perioodiks.

Hoiuse automaatne pikenemine

Lepingu sõlmimisel saab liige kehtestada hoiusele automaatse pikendamise tingimuse. Sellisel juhul pikeneb hoius pärast hoiutähtaja lõppu automaatselt ning liige ei pea muretsema, et raha vahepeal hoiusel ei ole ning intressi ei teeni. Liikmel on õigus automaatse pikendamise korraldust muuta, tehes selleks avalduse. Automaatse pikenemise puhul pikeneb ainult hoiusumma ning juba teenitud intress kantakse Teie arvelduskontole.

Hoiuse intress

Hoiuse intress võib olla kuni 6% aastas, see sõltub hoiustatava summa suurusest ja tähtajast. Intressimäärad vaadatakse üle kord aastas 31. detsembril. Juba sõlmitud lepingute intressimäärades muudatusi ei tehta. Intresse saad välja võtta kas või igal kuul. Vastavalt Eesti Vabariigi seadustele on intressid tulumaksuga maksustavad. Maksud deklareerib hoiu-laenuühistu.

Tähtajalise hoiuse üldtingimused

Säästuhoiuse üldtingimused

isa_poeg_ratas

Eerikule meeldib tema uus ratas! Tema isa ütleb, et suureks saades on tal juba oma koolifond olemas. See kasvab praegu Kambja Hoiu-laenuühistus.

Koolifond tasubki kasvama panna varakult. Siis on vanaemal, vanaisal, emal ja isal võimalik sinna iga kuu väikeste osade kaupa raha koguda. Tasahilju kasvabki väikesest seemnest suur puu.